Nano Srebro + krzemionka

Nano Srebro + Krzemionka [1 litr]

Cena: 120,00 PLN netto (147,60 PLN brutto)

Produkt ten łączy zalety nano skali, mianowicie wysoką aktywność biostatyczną nano srebra oraz zalety mikro czyli krzemionkę pełniącą rolę nośnika ułatwiającego aplikację produktu w różnych gałęziach przemysłu.
Dzięki swoim unikalnym właściwościom krzemionka z nano cząsteczkami srebra znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, takich jak:
– Przemysł rolno spożywczy
– Przemysł kosmetyczny
– Przemysł budowlany
– Przemysł papierniczy i drewniany

Nasze Nano Srebro z Krzemem to koncentrat do rozcieńczenia w wodzie destylowanej. Jest bezpieczne nie uszkadza powierzchni. Rozcieńczenie w zwykłej wodzie może spowodować mniejszą skuteczność komponentu.Skuteczne działanie to 25 ppm w cieczy.

Nano srebro używane jest do dezynfekcji pomieszczeń, odkażania urządzeń i instalacji (szczególnie przy procesach produkcyjnych gdzie jest wymagany wysoki poziom sterylności), jako komponent przy produkcji leków, cechujący się silnymi właściwościami bakteriobójczymi i grzybobójczymi, do walki z owrzodzeniem żołądka (niszczy zarazki helicobacterpylori odpowiedzialny za powstawanie nadżerek przewodu pokarmowego), do produkcji materiałów opatrunkowych.
Przy dezynfekcji bakterio i grzybobójczej hal produkcyjnych i innych pomieszczeń, dezynfekcji ciągów klimatyzacyjnych i powietrza w halach gdzie przebywają ludzie Nano Srebra można używać w obecności załogi, bez zabezpieczeń dróg oddechowych.

Do dezynfekcja ciała ludzkiego, odzieży roboczej która jest używana przez pracowników stykających się z procesem produkcyjnym wytwarzania kosmetyków i ich dystrybucji – elementy odzieży nasączone (przy praniu) nanokoloidami srebra, można wielokrotnie prać i nawet po kilkunastu następnych procesach prania, zachowują silne właściwości bakterio i grzybobójcze.
Używany jest również do dezynfekcji bakteriobójczej i grzybobójczej wody przeznaczonej do procesów produkcyjnych oraz do spożycia.

Bardzo skuteczne w sadownictwie do oprysków drzew i krzewów.
Bardzo skuteczne do przechowywania owoców i warzyw.

WAŻNA INFORMACJA: Opis właściwości preparatu zawarty w niniejszym opracowaniu ma charakter wyłącznie informacyjny został pozyskany z opracowań naukowych badań klinicznych oraz eksperymentów naukowych.Produkt nie jest lekiem! Ze względów prawnych nie może być stosowany w Polsce jako suplement diety i jako produkt spożywczy. Zastosowanie produktu z wyżej wymienionych powodów zależy tylko i wyłącznie od inwencji kupującego.